Sahabet Bonusları

Sahabet Kayıp Spor Bonusu

Ülkemizde hizmet veren güvenilir bet işletmelerinden olan Sahabet, kuruluşunu 2021 yılı içerisinde tamamlamıştır. Curaçao oyun komisyonu üzerinden lisanslandırılan işletmenin birden çok promosyon kampanyası mevcuttur. Sahabet kayıp spor bonusu, kupon yapmış ancak belli bir limitin üzerinde para kaybetmiş olan üyelere sunulan bir geri ödeme hediyesidir.

Sahabet Kayıp Spor Bonusu Nedir?

Sahabet kayıp spor bonusu, özel olarak tanımlanmış, oyun katılımını yaptıktan sonra başarılı olamayarak para kaybeden kişilere verilen promosyondur. Bu yönüyle büyük bir avantaj sağlar. İşletmenin bu anlamda koymuş olduğu bir limit söz konusu değildir. Önemli olan ise üyenin, kupon oluşturması ve yatırım yapmasının ardından bunu kaybetmesidir. Discount olarak da tanımlanan geri ödeme hediyesini böylelikle hak etmiş olursunuz.

Sahabet Kayıp Spor Bonusu Hangi Oyunlarda Geçerlidir?

Sahabet kayıp spor bonusu adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi sadece spor betleri kısmında geçerlidir. Bunların başında yerli veya yabancı futbol müsabakaları ile basketbol maçları geliyor. Yapılmış olan kuponun başarısız olmasıyla, paranızın yüzde 30’luk kısmı size geri ödenir.  

Sahabet geri ödeme bonusu, henüz sonucu açıklanmamış, devam eden ve 2 günlük süre içerisinde yapılmış olan kuponlar için talep edilemez. Burada önemli olan nokta, maçın resmi sonucunun açıklanması olması ve bir kaybın yaşanmasıdır. Sahabet discount spor bonusu ancak bunun ardından hak edilir.

Sahabet Kayıp Spor Bonusu Özellikleri Nelerdir?

Sahabet kayıp spor bonusu şu özellikleriyle dikkat çeker;

  • Genel bonus kural ve şartlarına göre verilir.
  • Spor oyunları ve diğer alanlarda geçerlidir.
  • Oranı ise yüzde 30 olarak tanımlanmıştır.
  • Katılım şartı, firmanın sunmuş olduğu farklı birçok yöntemi kullanarak, 50 TL minimum olmak üzere paranın yollanmasıdır.
  • Bundan faydalanabilmek adına, başvurunun yapıldığı gün ve bunun bir önceki zaman dilimindeki çekim ve yatırım işlemleriniz incelenmektedir.
  • Aynı zamanda iade hakkını haftalık bir şekilde de kullanmak mümkündür.
  • Yatırım bonusu alınmadığı zaman bu hediye;  anlık yüzde 20, haftalık yüzde 30 olarak sunulur.
  • Aktarım promosyonun sahibi olanlar için ise haftalık yüzde 15 iken anlık ise yüzde 10 biçimde verilmektedir.
  • Sahabet kayıp hediyesi şartlarına uyum gösterilmelidir.

Sahabet Kayıp Spor Bonusu Nasıl Talep Edilir?

Sahabet kayıp geri ödeme promosyonu firmanın canlı yardım alanı üzerinden gerçekleştirilecek talebin sonrasında istenir. Bu bölümü sadece üyeliği olan kişilerin kullanması mümkündür. İlgili bölüm ana sayfada özel bir buton ile tanımlanmıştır. Tek bir tıklamayla açılı. Sahip olunan kullanıcı bilgilerinin girilmesi lazım.

Hızlı bağlantı sayesinde Türk müşteri temsilcisi ile bağlantı kurulmuş olacaktır. Kayıp bonusunu hak ettiğinizi söylemeniz yeterlidir. Görevli bu konuda yapacağı güvenlik kontrollerinin hemen sonrasında paranızı hesaba da tanımlamış olur. Böylelikle ilgili süreç tamamlanır. Sahabet kayıp hediyesi kullanım hakkı, bu paranın alınmasıyla beraber tam anlamıyla o kişiye aittir.

Sahabet Kayıp Spor Bonusu Çevrim Şartları Nelerdir?

Sahabet geri ödeme spor bonusu çevrimsiz bir promosyon olarak verilmektedir. Hediyenin katlama kuralı hiçbir şekilde söz konusu değildir. Paranın hak edilmesi yani spor oyunlarında bir kaybın yaşanması yeterli olacaktır. Canlı yardım alanına yapılmış olan başvuruyla beraber para yüklenir. Bunun ardından rahatlıkla kullanıma başlayabilirsiniz.

Spor geri ödeme özel promosyonu, sitede yer alan oyun alanlarında kullanılabilir. İsterseniz bu bonusu arttırma yoluna gidebilirsiniz. Sunulmuş olan bir diğer alternatif ise paranın çekimidir. Bunun için birden çok yöntemin kullanımı konusunda hiçbir problem yoktur. Kısa süre içerisinde parayı çekebilirsiniz.

SSS

1. Sahabet kayıp spor bonusu veriyor mu?

Sahabet, spor oyunlarına özel şekilde yüzde 30 bonus verir.

2. Sahabet kayıp spor bonusu hangi bölümden çevrilir?

Sahabet spor kayıp bonusu, spor betleri kısmından katlanmalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı